Evripos 4x4
Καλοσωρίσατε στην Περιηγητική Λέσχη Ευρίπου
Evripos 4x4
Καλοσωρίσατε στην Περιηγητική Λέσχη Ευρίπου
Evripos 4x4
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Evripos 4x4


 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» CodeCanyon - Mailing Master - Bulk Emails Sender
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Φεβ 19, 2014 5:15 pm από formiwan

» 3gp Video Ibu Jilbab Ngentot
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 19, 2013 7:49 pm από 

» Aindrita-ray-hot-sexy-pho<wbr>tos-pics-stills-images-wal<wbr>lpapers-08.jpg
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 19, 2013 12:26 pm από 

» ThemeForest - Adventure - Clean
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 19, 2013 12:01 pm από 

» TO NEO FORUM ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ --> ΠΛΕΟΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΚΕΙ
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 4:25 am από panosxalkida

» ΠΩΛΗΣΗ KIA SORENTO DIESEL
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Δεκ 05, 2011 9:59 pm από φιρικης

» 3ο WILD TERRAIN KΩ
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Σεπ 05, 2011 10:51 pm από kos4wd

» Γεια και από εμάς
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μάης 10, 2011 7:11 pm από G-V

» Cooper STT 245/75/16
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Απρ 01, 2011 5:51 pm από alkj

Board Navigation
Home
FAQ
Members
Groups

My profile
Προσωπικά μηνύματα
New posts

Ψηφοφορία
Πως σας φαίνεται το forum?
Από τα καλύτερα που έχω δεί
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_lcap19%ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_rcap
 19% [ 9 ]
Πολύ καλό
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_lcap38%ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_rcap
 38% [ 18 ]
Καλό
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_lcap28%ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_rcap
 28% [ 13 ]
Μέτριο
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_lcap0%ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Θέλει βελτίωση
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_lcap13%ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_rcap
 13% [ 6 ]
Δεν κάνετε τίποτα άλλο;
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_lcap2%ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 47
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

 

 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ

Πήγαινε κάτω 
+16
DEXTER
geo
PandaMarios
Eriana
TAXIDIOTIS
panosxalkida
ΔΑΣΚΑΛΟΣ
manos
DIMITRIS ISTIEA
brendas
katsulas-microchip
kostas_xalkida
L200
sami odysseas
chouliganos
vagelis sami
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DEXTER
junior member
junior member
DEXTER


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ηλικία : 45
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Αυτοκίνητο : SUZUKI JIMNY
Points : 108
Reputation : 0
Registration date : 30/06/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 6:39 am

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την διοργανωση.ηταν ΑΨΟΓΗ!!!

θελω κ να ευχαριστησω ολους εσας οπου με την διωργανωση αυτου του φιλικου αγωνα μου δωθηκε η ευκαιρια να γνωρισω ακομα περισσοτερο το αυτοκινητο μου,ειδικα οσο αφορα τις κλισεις(με ασφαλεια φυσικα).
εκτος αυτου πηραμε κ λιγο τα πανω μας γιατι αργει κ ο χειμωνας!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katsulas-microchip
Senior member
Senior member
katsulas-microchip


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ηλικία : 38
Τόπος : Chalkis
Αυτοκίνητο : Suzuki Vitara Microchip Project, Suzuki Samurai Magic Project, Honda Civic Project
Points : 265
Reputation : 0
Registration date : 10/05/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 7:43 am

Μ Π Ρ Α Β Ο ! ! !

Αυτό νομίζω πως λέει πολλά. Η διοργάνωση ήταν άψογη.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ πρέπει να πούμε σε όλους όσους παρεβρέθηκαν και ειδικότερα σε όσους ήρθαν από μακριά και σαφώς τις λέσχες τις Ευβοιας.

Σε εμάς τα νέα μέλη μας δόθηκε μια ευκαιρία να ζήσουμε λίγο την ένταση και να πάρουμε μια γεύση για τη συνέχεια.

Προσωπικά θα ήθελα να ευχαριστήσω και τον Crazy Panos Makrinos για την βοήθεια του στα δοκιμαστικά του Σαββάτου καθώς και τους Χορηγούς και ειδικότερα τον κο. Κωνσταντίνου για όλα όσα μας προσέφερε.

Επισης πολλά συγχαριτήρια για τον πρόεδρο μας που ξελαριγκάστικε με το να κάνει τον εκφωνιτή και τα κατάφερε υπέροχα.

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την katsulas-microchip στις Δευ Αυγ 10, 2009 4:48 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.microchip.gr
Eriana
junior member
junior member



Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ηλικία : 37
Τόπος : Drosia Halkis
Αυτοκίνητο : JIMNY
Points : 21
Reputation : 0
Registration date : 17/07/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 3:40 pm

katsulas-microchip έγραψε:
Μ Π Ρ Α Β Ο ! ! !

Επισης πολλά συγχαριτήρια για τον πρόεδρο μας που ξελαριγκάστικε με το να κάνει τον εκφωνιτή και τα κατάφερα υπέροχα.



Μάλλον θες πολύ να γίνεις πρόεδρος μικρέ μου.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.braters.gr
panos110
junior member
junior member



Αριθμός μηνυμάτων : 23
Τόπος : χαλκιδα
Αυτοκίνητο : land rover 110
Points : 24
Reputation : 0
Registration date : 17/06/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 3:53 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΙ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΓΙΝΕ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ 4Χ4 , ΧΩΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΛΕΥΕ ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΑΓΩΝΑΣ.ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! ΑΝ ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΜΑΣ ΤΟΤΕ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΠΕΤΥΧΕ !!! Ο ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΤΙΣ ΠΛΑΓΙΕΣ ΚΛΙΣΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΑ ΠΑΣΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΟΥ ΦΟΒΙΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΕΞΩ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΜΑΘΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ LAND ROVER ΜΟΥ ΣΤΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ<ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ>ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ.ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΔΗΜΟ,ΜΕΛΗ ΛΕΣΧΗΣ,ΛΕΣΧΕΣ ΕΥΒΟΙΑΣ,ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ,ΧΟΡΗΓΟΥΣ,ΑΞΙΟΜΑΧΕΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΜΑΧΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΙΚΑ!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ 3ο ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΣΗΜΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤRIAL ΠΑΡΩΝΤΕΣ!!!!!!!! ΣΤ ΑΡΜΑΤΑ, ΣΤ ΑΡΜΑΤΑ, ΕΜΠΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.............

Υ.Γ. Η ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ: ΚΩΣΤΑΣ JCB,ΣΚΑΒΟΝΤΑΣ ΛΑΚΟΥΣ ΥΠΟ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ TRELOGEO:AMA ΒΓΕΙ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΕ Χ.....!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katsulas-microchip
Senior member
Senior member
katsulas-microchip


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ηλικία : 38
Τόπος : Chalkis
Αυτοκίνητο : Suzuki Vitara Microchip Project, Suzuki Samurai Magic Project, Honda Civic Project
Points : 265
Reputation : 0
Registration date : 10/05/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 4:49 pm

Eriana έγραψε:
katsulas-microchip έγραψε:
Μ Π Ρ Α Β Ο ! ! !

Επισης πολλά συγχαριτήρια για τον πρόεδρο μας που ξελαριγκάστικε με το να κάνει τον εκφωνιτή και τα κατάφερα υπέροχα.



Μάλλον θες πολύ να γίνεις πρόεδρος μικρέ μου.....

Αμαν ! ! ! Τα ξημερωματα εγραφα και με τοση κουραση ενα λαθος επιτρεπεται νομιζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.microchip.gr
vagelis sami
Max member
Max member
vagelis sami


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 324
Ηλικία : 58
Αυτοκίνητο : samurai
Points : 337
Reputation : 4
Registration date : 29/10/2008

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 7:05 pm

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΕΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ ΟΣΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΝΑ ΠΕΤΥΧΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΔΙΗΜΕΡΟ! ΠΡΩΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΟ ΟΤΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ.ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΩ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΟΥΛΕΨΑΝ,ΕΤΡΕΞΑΝ,ΙΔΡΩΣΑΝ,ΜΟΧΘΗΣΑΝ,ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΒΑΛΑΝ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIMITRIS ISTIEA
junior member
junior member
DIMITRIS ISTIEA


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 85
Ηλικία : 57
Τόπος : ΙΣΤΙΑΙΑ
Αυτοκίνητο : JEEP CHEROKEE XJ
Points : 108
Reputation : 1
Registration date : 01/04/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 8:40 pm

Ευχαριστούμε την ΠΕΡΙΗΓΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ 4Χ4 ΕΥΡΙΠΟΥ για την ευκαιρία που μας έδωσε να συμμετέχουμε σ'αυτή τη θαυμάσια διοργάνωση.Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους!!!

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ
μέλος Δ.Σ. της ΛΕΣΧΗΣ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
brendas
junior member
junior member



Αριθμός μηνυμάτων : 44
Τόπος : BASILIKO
Αυτοκίνητο : SANDA FE
Points : 40
Reputation : 0
Registration date : 14/01/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 9:49 pm

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ ΦΙΛΙΟΚΟΥ ΑΓΩΝΑ,
ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΩ ,ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΚΗ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ,ΟΣΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ " HYUNDAI
SANTA FE " ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΕΥΣΤΟΧΑ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΑΣ Γ. ΓΚΙΚΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΙ ΚΥΡΙΕΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ.
ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗΣ ΛΕΣΧΗΣ.
ΤΕΛΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΚΟΝΗ , ΑΛΛΑ ΕΝΑ " ΜΑΜΙΣΙΟ" ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
ΜΕ ΕΝΑ ΟΧΙ ΕΜΠΕΙΡΟ ΟΔΗΓΟ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ
ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Ο " ΓΕΡΟ ΕΜΟ - BRENDAS " ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katsulas-microchip
Senior member
Senior member
katsulas-microchip


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ηλικία : 38
Τόπος : Chalkis
Αυτοκίνητο : Suzuki Vitara Microchip Project, Suzuki Samurai Magic Project, Honda Civic Project
Points : 265
Reputation : 0
Registration date : 10/05/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 9:57 pm

Είσαι πιστεύω η ψυχή της λέσχης.Το θέμα είναι οτι περάσαμε καλά, δεν είχαμε κάποια βλάβη και προσφέραμε θέαμα.

Μπράβο ! ! !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.microchip.gr
vagelis sami
Max member
Max member
vagelis sami


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 324
Ηλικία : 58
Αυτοκίνητο : samurai
Points : 337
Reputation : 4
Registration date : 29/10/2008

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 10:31 pm

ΔΗΜΗΤΡΗ [ΙΣΤΙΑΙΑ] ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΤΕ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΔΑΜΕ.[χρηστο λαζο ελπιζω ολα καλα με το αμαξι?]


ΥΓ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ DVD.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΔΑΣΚΑΛΟΣ
junior member
junior member
ΔΑΣΚΑΛΟΣ


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ηλικία : 53
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Αυτοκίνητο : SUZUKI VITARA
Points : 57
Reputation : 2
Registration date : 07/03/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 10:53 pm

Φίλε Νικόλα(Πασχαλόπουλε) είμαστε μια ομάδα που μας αρέσεις έτσι όπως είσαι γιατί είσαι αυθεντικός!Αν δεν μας άρεσαν οι πέτρες και η σκόνη που λες ότι μας "κέρασες" στον αγώνα τότε μάλλον έπρεπε να είμαστε σε καμιά λέσχη για πλέξιμο!!!!!Μη ζητάς λοιπόν συγνώμη για το ωραίο θέαμα που μας προσέφερες.Με ολο το σεβασμό που σου έχω,όπως σου εχω ξαναπεί,σε αισθάνομαι σαν το μικρό μου αδερφό.Να συνεχίσεις λοιπόν να είσαι ο εαυτός σου!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sami odysseas
Senior member
Senior member
sami odysseas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 52
Τόπος : basiliko
Αυτοκίνητο : samoyrai
Points : 254
Reputation : 0
Registration date : 02/05/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 10, 2009 11:11 pm

MΠΑΒΟ ΔΑΣΚΑΛΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ... affraid affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas_xalkida
Senior member
Senior member
kostas_xalkida


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 121
Ηλικία : 39
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Αυτοκίνητο : suzuki jimny
Points : 144
Reputation : 0
Registration date : 31/01/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 12:24 am

ΔΑΣΚΑΛΟΣ έγραψε:
Φίλε Νικόλα(Πασχαλόπουλε) είμαστε μια ομάδα που μας αρέσεις έτσι όπως είσαι γιατί είσαι αυθεντικός!Αν δεν μας άρεσαν οι πέτρες και η σκόνη που λες ότι μας "κέρασες" στον αγώνα τότε μάλλον έπρεπε να είμαστε σε καμιά λέσχη για πλέξιμο!!!!!Μη ζητάς λοιπόν συγνώμη για το ωραίο θέαμα που μας προσέφερες.Με ολο το σεβασμό που σου έχω,όπως σου εχω ξαναπεί,σε αισθάνομαι σαν το μικρό μου αδερφό.Να συνεχίσεις λοιπόν να είσαι ο εαυτός σου!!!!!!!!!
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.helital.gr
panosxalkida
Hardened member
Hardened member
panosxalkida


Αριθμός μηνυμάτων : 668
Αυτοκίνητο : SUZUKI JIMNY
Points : 520
Reputation : 5
Registration date : 07/11/2008

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 12:36 am

panos110 έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΙ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΓΙΝΕ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ 4Χ4 , ΧΩΡΟΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΛΕΥΕ ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΑΓΩΝΑΣ.ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! ΑΝ ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΜΑΣ ΤΟΤΕ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΠΕΤΥΧΕ !!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
Ενοειται φιλε μου οτιδηποτε χρειαστεις η λεσχη θα ειναι διπλα σου-σας αλλωστε ενα μεγαλο μερος της επητιχιας οφειλεται σε εσας γκουρου των trial!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosxalkida
Hardened member
Hardened member
panosxalkida


Αριθμός μηνυμάτων : 668
Αυτοκίνητο : SUZUKI JIMNY
Points : 520
Reputation : 5
Registration date : 07/11/2008

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 12:43 am

vagelis sami έγραψε:
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΕ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΕΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ ΟΣΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΝΑ ΠΕΤΥΧΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΔΙΗΜΕΡΟ! ΠΡΩΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΟ ΟΤΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ.ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΩ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΟΥΛΕΨΑΝ,ΕΤΡΕΞΑΝ,ΙΔΡΩΣΑΝ,ΜΟΧΘΗΣΑΝ,ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΒΑΛΑΝ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Moz-screenshot-5ΟΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+1000ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Moz-screenshot-6ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 EgrapsesΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 10806ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 239ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 15358 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Moz-screenshot-3ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Moz-screenshot-4ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Moz-screenshot-2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manos
Administrator
Administrator
manos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 514
Ηλικία : 66
Αυτοκίνητο : Pajero V20
Points : 465
Reputation : 1
Registration date : 27/10/2008

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 2:24 am

hairetismous apo to Berolino

Sugnomi gia ta latinika , alla ta INTERNET Cafes den exoun anakalupsi ta ellinika

Bravo se olous tous filous pou piran meros.

Ematha apo to Stefano oti o agonas eixe megali plaka kai ton efxatistithikan oloi.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Postman

Postman


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Τόπος : konistres
Αυτοκίνητο : samurai- vitara
Points : 4
Reputation : 0
Registration date : 29/04/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 3:16 am

ενα μεγαλο μπραβο σε ολους σας για την αψογη διοργανωση..
περασαμε ενα πολυ ομορφο διημερο που τα ειχε ολα....
και το χρειαζομασταν αυτη την εποχη..
cheers cheers cheers


.λεσχη 4χ4 κονιστρων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DEXTER
junior member
junior member
DEXTER


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ηλικία : 45
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Αυτοκίνητο : SUZUKI JIMNY
Points : 108
Reputation : 0
Registration date : 30/06/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 7:56 am

ενα μικρο αφιερωμα με ενα βιντεακι για τη λεσχη ευριπου κ τον αγωνα

https://www.youtube.com/watch?v=1hnHLcoymXE

Υ.Γ.1)πιστευω να πετυχε.1η φορα κανω κατι τετοιο
2)συγνωμη αν αδικισα καποιους που δεν ειναι στο βιντεο
3)τα πλανα δεν εναι κ τοσο καλα
4)θα προσπαθησω να κατεβασω κ αλλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sami odysseas
Senior member
Senior member
sami odysseas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 52
Τόπος : basiliko
Αυτοκίνητο : samoyrai
Points : 254
Reputation : 0
Registration date : 02/05/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 12:18 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑΝΝΗ.. affraid affraid affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas_xalkida
Senior member
Senior member
kostas_xalkida


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 121
Ηλικία : 39
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Αυτοκίνητο : suzuki jimny
Points : 144
Reputation : 0
Registration date : 31/01/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 2:53 pm

Παρα πολυ καλο!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.helital.gr
katsulas-microchip
Senior member
Senior member
katsulas-microchip


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ηλικία : 38
Τόπος : Chalkis
Αυτοκίνητο : Suzuki Vitara Microchip Project, Suzuki Samurai Magic Project, Honda Civic Project
Points : 265
Reputation : 0
Registration date : 10/05/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 3:43 pm

Gongratullations... ! ! !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.microchip.gr
katsulas-microchip
Senior member
Senior member
katsulas-microchip


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 244
Ηλικία : 38
Τόπος : Chalkis
Αυτοκίνητο : Suzuki Vitara Microchip Project, Suzuki Samurai Magic Project, Honda Civic Project
Points : 265
Reputation : 0
Registration date : 10/05/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 4:30 pm

Οποιος έχει υλικό σε φωτογραφίες ή βίντεο ας το φέρει αύριο στα 9/8 στη συνάντηση μας (είτε σε cd είτε σε flash drive - θα φέρω μαζί το Laptop) και θα αναλάβω εγώ να τα μαζέψω όλα σε ένα DVD και να το κάνω σε όσα αντίγραφα χρειάζονται για να το πάρουν τα μέλη της λέσχης μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.microchip.gr
panosxalkida
Hardened member
Hardened member
panosxalkida


Αριθμός μηνυμάτων : 668
Αυτοκίνητο : SUZUKI JIMNY
Points : 520
Reputation : 5
Registration date : 07/11/2008

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Αυγ 11, 2009 6:32 pm

DEXTER έγραψε:
ενα μικρο αφιερωμα με ενα βιντεακι για τη λεσχη ευριπου κ τον αγωνα

https://www.youtube.com/watch?v=1hnHLcoymXE

Υ.Γ.
4)θα προσπαθησω να κατεβασω κ αλλα
Πολυ καλο το αποτελεσμα !!!περιμενουμε ολο αγωνια να δουμε και τα υπολοιπα cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DEXTER
junior member
junior member
DEXTER


Αριθμός μηνυμάτων : 92
Ηλικία : 45
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Αυτοκίνητο : SUZUKI JIMNY
Points : 108
Reputation : 0
Registration date : 30/06/2009

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Αυγ 12, 2009 12:30 am

δειτε κ καποια αλλα κ μπορει να φερω αυριο κ τα υπολοιπα.

https://www.youtube.com/watch?v=bLju_Cyjm4w
https://www.youtube.com/watch?v=NN3ZghnLvNw
https://www.youtube.com/watch?v=PCW8GdKUF0o
https://www.youtube.com/watch?v=tJATkpBCOG4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosxalkida
Hardened member
Hardened member
panosxalkida


Αριθμός μηνυμάτων : 668
Αυτοκίνητο : SUZUKI JIMNY
Points : 520
Reputation : 5
Registration date : 07/11/2008

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ   ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Αυγ 12, 2009 1:00 am

μπραβο πολυ καλη δουλεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4Χ4 ΛΕΥΚΑΝΤΙ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» EIKONEΣ 2 ΦΙΛΙΚΟ TRIAL ΛΕΥΚΑΝΤΙ 8-9/08/09
» Συμμετοχές και αποτελέσματα 2ου Φιλικου trial Λευκαντι
» Αγώνας Trial στο Μοσχοπόδι
» Αγώνας αντοχής 24 ώρες
» Φιληκος αγωνας TRIAL 15-11-09 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Evripos 4x4 :: Reception :: Ανακοινώσεις-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις